Podwórka Brzeskiej

3podwórka-brzeskiejTo jedno z najbardziej „praskich” miejsc na Pradze. Podwórka pomiędzy Brzeską, a Targową łączą się ze sobą. Tu i ówdzie widzimy pozostałości po stojących tu niegdyś oficynach. Jest to dość długi pas zaczynający się za murem Bazaru Różyckiego i ciągnący się niemal do Kijowskiej. Plany rewitalizacji Różyca biorą pod uwagę stworzenie tu nowej alei z barami serwującymi jedzenie. Pomysł świetny, gdyż tereny te są kompletnie niewykorzystane. Z drugiej strony jest to miejsce jedyne w swoim rodzaju, dlatego warto je zobaczyć zanim zniknie.

17podwórka-brzeskiej15podwórka-brzeskiej 14podwórka-brzeskiej 13podwórka-brzeskiej 10podwórka-brzeskiej 9podwórka-brzeskiej 8podwórka-brzeskiej 4podwórka-brzeskiej 3podwórka-brzeskiej 2podwórka-brzeskiej 1podwórka-brzeskiej16podwórka-brzeskiej12podwórka-brzeskiej11podwórka-brzeskiej7podwórka-brzeskiej6podwórka-brzeskiej5podwórka-brzeskiej

 

3 Comments

  1. Muszę przyznać, że sama okolica mnie zniewala. Dramatem jest jednak to, co ludzie zrobili z tak pięknej okolicy. Dramat, mam nadzieję, że jeszcze kiedyś się to wszystko odrestauruje.

  2. Klimatyczne zdjęcia, niezwykłe miejsca 🙂

    1. Dzięki i zapraszam do odwiedzin w przyszłości 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *