Śmietnik w centrum miasta

Jest coraz gorzej, fala reklam wielkoformatowych zalała Warszawę. Są coraz brzydsze i  coraz większe. Kiedy miasto coś z tym zrobi?

Czy naprawdę PKO BP ma tak mało klientów, że potrzebuje reklamować się na swoich budynkach? Czy muszą szpecić nasze miasto w celu pomnażania swoich zysków? Czy korporacje nie rozumieją, że wygląd ich siedziby jest bardzo ważny dla ich pozytywnego wizerunku? Rotunda mogłaby być elegancką, lśniącą perełką, przecież to ikona miasta, którą zna każdy. To samo się tyczy budynku PKP BP między Sezamem a Domami Centrum. Drogi banku – jak tak można?!

Sezam, czyli jeden z najciekawszych architektonicznie obiektów Ściany Wschodniej, czy ktoś jeszcze pamięta jak on wygląda?

A Orange? Czy wyście powariowali z tą reklamą na Świętokrzyskiej? Mało, że jedna z najmniej trafionych kampanii to jeszcze fundujecie nam gigantyczną trumnę w samym centrum!

Grycan ten nie próżnuje, zasłonił kamienicę z lat 30. XX w. na Kopernika:

a teraz hotel Metropol:

Ile jeszcze lat będziemy musieli patrzeć na otaczającą nas brzydotę?

   Send article as PDF   
Pin It

One thought on “Śmietnik w centrum miasta

  1. Oj tak! Zgadzam się w stu procentach! Te wszystkie potworne reklamy zasłaniające Warszawę to największy koszmar naszego miasta. Już nikt nie wie jak tu jest naprawde, wszyscy kojarzą tylko wielkie kolorowe, chaotyczne płachty wszędzie…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *