SOHO FACTORY na Mińskiej 25

Nareszcie w Warszawie dzieją się takie rzeczy. Piękne, poprzemysłowe obiekty są rewitalizowane i przystosowywane do nowych funkcji. Mowa o Soho Factory przy Mińskiej 25. Ostatnio odbywa się tam co raz więcej imprez różnego typu. Jeszcze kilka lat temu, teren ten miał zostać zrównany z ziemią…

No jak można coś takiego wyburzyć? Obiekt z początku XX wieku, obecnie zaadaptowany na oryginalne biura.

A tu za zupełnie nowy, gustowny, nowoczesny pawilon z toaletami. Pomiędzy drzewami hamaki.

Na razie niewiele, bo celem była wizyta na Przetworach, może na wiosnę będzie trochę więcej (o ile pan z ochrony znów się nie przyczepi…)

www.pdf24.org    Send article as PDF   
Pin It

5 thoughts on “SOHO FACTORY na Mińskiej 25

  1. Tam też się czepiajkją? Co chciał?

    Aha, taki pan z ochrony, który się czepia, bo ktoś robi zdjęcie, to nie pan z ochrony tylko cieć.

  2. Chciałem być miły 🙂 Tak tu też się czepiali, mimo, że to nie było jeszcze nawet na terenie Soho, tylko pod tym pierwszym budynkiem administracyjnym od Minskiej. Powiedziałem, że robienie zdjęć w miejscach publicznych nie jest nielegalne, on na to, że jest, że zaraz tu kogoś zawoła – nie wystarczy najpierw poznać prawo zanim zacznie się wołać i się ośmieszać? W dodatku w budynku tym jest teraz KRUS – instytucje publiczne tym bardziej powinny być „fotografowalne”, nie żyjemy w PRLu.

  3. Niestety, typowy przykład ciecia, który poczuł się ważny. Co więcej – nie zna się, ale „kogoś zawoła”. Ciekawe kogo, ciotkę Zielachę?

  4. Ciekawe, co by powiedział, jakbyś wyjął mu jakikolwiek papierek, sprokurowany na kompie, że masz zgodę na fotografowanie obiektów prawobrzeżnej Warszawy od (i tu jakieś ważne stanowisko: naczelny architekt, prezydent, papież itp)…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *