Wycieczka Tajemnice Warszawskiego Półświatka

Wycieczka Tajemnice Warszawskiego Półświatka z przewodnikiem. Cena: 300 zł (do 5 osób) wycieczka dzienna, 400 zł wycieczka wieczorna. Dwugodzinna piesza wycieczka.

Dla kogo?

Tylko dla dorosłych! Ta wycieczka to coś dla miłośników mrocznych historii o warszawskim półświatku, których raczej nie poznacie w trakcie klasycznego zwiedzania. Będziemy poruszać się po ścisłym centrum, żeby poznać historie z pierwszych stron gazet, które przed wojną zaszokowały warszawiaków.

Tajemnice Warszawskiego Półświatka

Dowiemy się, gdzie oraz jak dokonano zuchwałych napadów i czy przestępcom udało się uciec czy nie. Zobaczymy rejony, gdzie kwitł najstarszy zawód świata, które nie cofały się przed niczym. Poznamy historię artysty, który kochał narkotyki prawie tak, jak swoją byłą żonę oraz losy pewnej służącej, którą uwiódł podstawiony, sławny gangster. Zobaczymy dom, w którym odbywały się narkotyczne orgie, a gdzie bywała pewna morderczyni. Zobaczycie dużo ukrytych i nieznanych zakamarków, które mieszczą się ciemnych bramach, niekiedy na tyłach ulic, którymi nie raz przemykaliście!

Wycieczka Tajemnice Warszawskiego PółświatkaWycieczka Tajemnice Warszawskiego PółświatkaWycieczka Tajemnice Warszawskiego PółświatkaWycieczka Tajemnice Warszawskiego PółświatkaWycieczka Tajemnice Warszawskiego Półświatka