Zwiedzanie z przewodnikiem

Docierasz do Warszawy w celach turystycznych i…co dalej? Jeśli nie chcesz błądzić po jej zaułkach, przegapić rzeczy niekoniecznie tylko obowiązkowych na przygotowanej wcześniej liście miejsc do odwiedzenia, to może warto skorzystać z miejskiego przewodnika takiego jak ja?

Wycieczki po Warszawie z przewodnikiem

Chętnie dzielę się nie tylko swoimi osobistymi historiami związanymi z tym miastem, przekazywanymi przez kolejne pokolenia moich przodków, którzy zamieszkali Warszawę wiele lat temu. Staram się, aby wszystkie proponowane wycieczki po Warszawie były jedną z najciekawszych przygód każdego turysty. Każda wycieczka z mojej oferty ma swoją określoną tematykę – od miejsc, które powinno się obowiązkowo odwiedzić aż po te, które niekoniecznie są znane i opisywane. Ale nie trzeba się tylko tego trzymać. Przygotować mogę bowiem wycieczkę „szytą na miarę”. To opcja dla tych, którzy wiedzą konkretnie co chcą zobaczyć w mieście, mają swoje zainteresowania i upodobania. Jestem w stanie dostosować do nich program oraz formę zwiedzania. Jeśli ktoś ma ochotę podziwiać architekturę i zabytki Warszawy z perspektywy dwóch kółek, to zapraszam na przejażdżkę rowerową. Z kolei „nocnych marków” i innych dorosłych miłośników poznawania uroków miasta po zachodzie słońca, mogę zaprosić na zwiedzanie Warszawy w okolicach godziny 22.00.

Nie jest problemem także bariera językowa. Oprowadzam bowiem również w języku angielskim.

Odwiedzający Warszawę mają szansę lepiej poznać różne oblicza tego miasta z przewodnikiem. To często osoba, która nie tylko odkrywa dla turystów ciekawe, atrakcyjne, niepowtarzalne zakątki, ale również pomaga w prozaicznych czynnościach związanych z przyjazdem do nieznanego sobie miejsca. Podpowie gdzie można uraczyć swój żołądek najsmaczniejszym menu i spędzić w dobrym klimacie wieczór, znaleźć wolne miejsca parkingowe etc.

Warszawa to miasto niezwykłe architektonicznie. Dlatego wycieczka po nim, to ciągłe odkrywanie śladów historii sprzed wielu wieków, jak i bardziej współczesnej. Zapraszam na wspólny spacer!

   Send article as PDF   
Pin It