Wycieczki szkolne po Warszawie

Wybierają się Państwo z młodzieżą do Warszawy? Bardzo chętnie pomożemy w organizacji pobytu, ułożymy program i doradzimy w kwestiach organizacyjnych. Od lat organizujemy wycieczki szkolne po Warszawie. To wspaniałe miasto, ale też bardzo duże. Najważniejsze obiekty są rozsiane po całym mieście, dlatego logistyka bywa niekiedy wyzwaniem. Najlepszym rozwiązaniem jest pomoc lokalnego przewodnika, a najlepiej warszawiaka „z dziada pradziada”. Wycieczki szkolne to nasza specjalność, dlatego nie zwlekaj i skontaktuj się z nami!

Wycieczki szkolne po Warszawie

Zapraszamy szkoły z całej Polski do zwiedzania Warszawy. W trakcie wycieczki możemy zobaczyć najważniejsze miejsca związane z historią stolicy, takie jak Stare Miasto, Trakt Królewski, Grób Nieznanego Żołnierza, Park Wilanowski, Pałac Kultury i Nauki, Łazienki Królewskie, Powązki Wojskowe czy Stadion Narodowy. Służymy radą w kwestii rezerwacji miejsc noclegowych czy wyżywienia. Organizujemy również transport po mieście, jeśli taki jest wymagany. Zapraszamy do kontaktu!

Poznajmy się 🙂

Wycieczki szkolne po WarszawieDominika Godlewska

Jestem przewodniczką miejską po Warszawie, ale też oprowadzam po rezydencjach królewskich, takich jak Zamek Królewski, Pałac w Wilanowie i Łazienki Królewskie. Moją pasją są dalekie podróże, wędrówki górskie po Himalajach, a także skoki spadochronowe. Studiowałam Ekonomikę Turystyki na Uczelni Łazarskiego w Warszawie, dlatego turystyka jest szczególnie mi bliska. Jestem energiczną optymistką, dlatego łatwo nawiązuję kontakt z dziećmi i młodzieżą.

Tel.: 605-226-595

E-mail: dominika.j.godlewska@gmail.com

Wycieczki szkolne po WarszawieŁukasz Godlewski

Jestem przewodnikiem miejskim po Warszawie oraz autorem bloga Klimatwarszawy.pl. Studiowałem Psychologię Społeczną na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie. Jestem pasjonatem podróży, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Interesuję się historią i architekturą, dlatego w wolnych chwilach fotografuję moje miasto, a zdjęcia udostępniam tu w różnych artykułach, ale i w mediach społecznościowych. W Warszawie najbliższa jest mi Praga, ale też fascynuje mnie historia Getta Warszawskiego. Od 2018 jestem też licencjonowanym przewodnikiem po Zamku Królewskim w Warszawie i Pałacu w Wilanowie.

Tel.: 691-098-809

E-mail: info@klimatwarszawy.pl