Wycieczki szkolne z przewodnikiem

Wycieczki szkolne z przewodnikiemWybierają się Państwo z grupą młodzieży do Warszawy?  Bardzo chętnie pomożemy w organizacji pobytu, ułożymy program i doradzimy w kwestiach organizacyjnych. Warszawa to wspaniałe miasto, ale też bardzo duże. Najważniejsze obiekty są rozsiane po całym mieście, dlatego logistyka bywa niekiedy wyzwaniem. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest pomoc lokalnego przewodnika, a najlepiej warszawiaka „z dziada pradziada”. Wycieczki szkolne z przewodnikiem to nasza specjalność, dlatego nie zwlekaj i skontaktuj się z nami.

Wycieczki szkolne z przewodnikiem

Zapraszamy szkoły z całej Polski do zwiedzania Warszawy. W trakcie wycieczki możemy zobaczyć najważniejsze miejsca związane z historią stolicy, takie jak Stare Miasto, Trakt Królewski, Grób Nieznanego Żołnierza, Park Wilanowski, Pałac Kultury i Nauki, Łazienki Królewskie, Powązki Wojskowe czy Stadion Narodowy. Służymy radą w kwestii rezerwacji miejsc noclegowych czy wyżywienia. Organizujemy również transport po mieście, jeśli taki jest wymagany. Zapraszamy do kontaktu!

Cennik (ceny zawierają VAT)

Wycieczki piesze

Czas trwania Cena
do 3 godzin 350 zł
do 4 godzin 400 zł
do 5 godzin 450 zł
Każda kolejna godzina 70 zł

Oprowadzanie po wnętrzach

Miejsce Cena
Zamek Królewski 180 zł
Pałac i Park w Wilanowie 160 zł
Pałac na Wyspie 140 zł

Kim jesteśmy?

Wycieczki szkolne z przewodnikiemDominika Godlewska

Jestem przewodniczką miejską po Warszawie, ale też oprowadzam po rezydencjach królewskich, takich jak Zamek Królewski, Pałac w Wilanowie i Łazienki Królewskie. Moją pasją są dalekie podróże, wędrówki górskie po Himalajach, a także skoki spadochronowe. Studiowałam Ekonomikę Turystyki na Uczelni Łazarskiego w Warszawie, dlatego turystyka jest szczególnie mi bliska. Jestem energiczną optymistką, dlatego łatwo nawiązuję kontakt z dziećmi i młodzieżą.

Dane kontaktowe:

Tel.: 605-226-595

E-mail: dominika.j.godlewska@gmail.com

Wycieczki szkolne z przewodnikiemŁukasz Godlewski

Jestem przewodnikiem miejskim po Warszawie oraz autorem bloga Klimatwarszawy.pl. Studiowałem Psychologię na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie. Jestem pasjonatem podróży, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Interesuję się historią i architekturą, dlatego w wolnych chwilach fotografuję moje miasto, a zdjęcia udostępniam tu, ale i w mediach społecznościowych. W Warszawie najbliższa jest mi Praga, ale też fascynuje mnie historia Getta Warszawskiego. Od 2018 jestem też licencjonowanym przewodnikiem po Zamku Królewskim w Warszawie i Pałacu w Wilanowie.

Dane kontaktowe:

Tel.: 691-098-809

E-mail: info@klimatwarszawy.pl